Önümüz açılır

Çarşamba 22.02.2012

"Derbiden galibiyetle ayrılmayı başarırsak zor bir engelden kurtulup, iyice rahatlarız. Yarışta geride kaldığı için tüm gücünü kullanacak rakibimize karşı dikkatli olmamız gerek"

Cimbom'un tecrübeli santrforu Necati Ateş, Beşiktaş derbisinin çok önemli olduğunu dile getirdi.
TT Arena'daki dev maçı kazanmaları halinde iyice rahatlayacaklarını ifade eden Necati şöyle konuştu: "Rakibimiz yarışta geride kaldığı için farkın açılmaması için tüm gücünü kullanacak. O nedenle dikkatli olmak zorundayız. Zafere inanıyoruz. Taraftarımızı üzmemek için elimizden geleni yapacağız. Yakaladığımız iyi hava ve taraftar avantajımızı da kullanarak 3 puanı almaya çalışacağız."

ŞÜKRAN BORCU
Ara transferde döndüğü Galatasaray'daki 2'nci serüvenine 3 maçta kaydettiği 3 golle müthiş bir başlangıç yapan Necati Ateş, sarı-kırmızılı takımdaki hedefleri hakkında ise şunları söyledi: "Her zaman 'Galatasaraylı Necati' olarak anılmak istiyorum. Bana dönüş kapısını açan herkese şükran borçluyum. Onları mahcup etmemek için her zamankinden daha fazla çalışıyorum. Takıma katkı sağlamak ve jübilemi Galatasaray forması altında yapmaktan başka bir hedefim yok. Bunun için çalışıyorum."


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN