Arkadaş değiliz

Cumartesi 25.02.2012

"Derbiler farklıdır. Simao Atletico Madrid'den, Sivok da Çek Milli Takımı'ndan arkadaşımdı. 90 dakika içinde dost olamayacağız"

Galatasaraylı futbolcular Tomas Ujfalusi, Fernando Muslera, Milan Baros, Emre Çolak, Ufuk Ceylan, Necati Ateş, Emmanuel Eboue, Johan Elmander, Yekta Kurtuluş, Semih Kaya ve Yiğit Gökoğlan derbiyi GSTV'ye değerlendirdi. Ujfalusi, derbinin taraftarlar ve futbolcular için müthiş bir karşılaşma olacağını belirterek, "Sivok ve Simao iyi işler yapıyor. Simao, Atletico Madrid'den iyi arkadaşım. Ama bu maçta Beşiktaş'tan hiçbir arkadaşım olmayacak" dedi.

EBOUE DİKKAT ÇEKTİ
Muslera ise "Taraftarlarımız bize Fenerbahçe derbisinde müthiş bir destek vermişti. Onları gerçekten çok seviyorum. Bu karşılaşmayı kazanmak için de buna çok ihtiyacımız var" diye konuştu. İlk defa Beşiktaş maçında kadroya gireceğini belirten Emre Çolak, "14 maçtır çok iyi bir form yakaladım. Verilen şansı değerlendirmek istiyorum" ifadesini kullandı. Eboue de "Derbi bizim için çok önemli. Çok çalışıyoruz" dedi.Etiketler Galatasaray, Beşiktaş
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN