"Çok duygulandım"

Pazar 26.02.2012 21:55

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, 3-2 kazandıkları Beşiktaş maçı sonrası önemli açıklamalarda bulundu...

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, 3-2 galip geldikleri Beşiktaş maçı sonrası Lig TV mikrofonlarına önemli açıklamalarda bulundu:

"Keyifli maç oldu. Oyun gitti, geldi. Bol gollü, Beşiktaş-Galatasaray derbisine yakışır bir maç oldu. Oyuncularımızı kutluyorum. Beşiktaşlılar'ı da aynen kutluyorum. Perşembe-Pazar oynamak kolay değildi onlar adına. Tur atladıkları için de kutluyorum. Umarım sonuna kadar gidebilirler."

"MAÇI SON SANİYEYE KADAR BIRAKMADIK"
"Oyuncularım son saniyesine kadar oyunu bırakmadı. Son saniyeye kadar mücadele etmek güzel bir şey. Risk de aldılar. Üçüncü golü yiyen biz de olabilirdik. Pozisyon vermedik ama kontrataktan yiyebilirdik."

"BENİ ÇOK DUYGULANDIRDILAR"
"Oyuncularımı, kutluyorum. Seyirciyi de kutluyorum. Ayrıca yaptıkları koreografi nedeniyle çok teşekkür ediyorum. Beni çok mutlu ettiler, çok duygulandırdılar. Rakiplerimizin kaybettiği, rakibimizle oynadığımız bir haftada kazanmak matematiksel olarak çok güzel. Bazı hatalar yapsak da oyunun genelinde iyi oynadığımızı düşünüyorum."

"SEMİH BAZI ŞEYLERİ YAŞAYARAK ÖĞRENECEK"
"Semih'in yaptığı hata futbolun içinde var. Semih bizim için çok önemli birisi oldu. Türk futbolu için de olacak. Yapacak bir şey yok, bazı şeyleri yaşayarak öğrenecek. Teoride ne kadar anlatırsanız anlatın genç insanlar, normal yaşamda olduğu gibi bazı şeyleri yaşayarak öğreniyor. Bazı şeyleri yaşamak acıtır ama öğretici olur. Semih de kart görmemeyi öğrenecek. Fırat Aydınus haklı bir kart gösterdi. Semih'in kendi kalesine attığı golü önemsemiyorum. O futbolda hep olacak bir şey değil. Ama sarı kartı erken almak önemli bir handikap. Bugün bunu öğreniyor Semih. En azından alınması gereken yerde sarı kart alacak. Bugün puan kaybetseydik Semih üzülebilirdi ama bu Semih'ten vazgeçeceğimiz ya da ona kızacağımız anlamına gelmeyecekti."
Etiketler Fatih Terim
BİZE ULAŞIN