"Onlar düşünsün!"

Pazar 26.02.2012

"Favori olmak Beşiktaş'ı yenmeye yetmez. Normal futbolumuzu oynarsak zaten kazanırız. Geride olan onlar. Stresi Beşiktaş yapsın, siz rahat olun"

Fatih Terim, Beşiktaş maçı öncesinde oyuncularını motive ederken ilginç şeyler söyledi. Tecrübeli hoca, aradaki 11 puan farka dikkat çekerken, "Onlar düşünsün, siz sakın strese girmeyin, kaybetmekten de korkmayın" dedi. Maçın favorisinin kendileri gözükmesinin 3 puana yetmeyeceğini belirten Terim, "Rehavet de yasak, stres de" diye ekledi.

KAFA OLARAK HAZIRIZ
Saha ve seyirci dışında normal futbollarını sergilemeleri halinde 3 puanı alacaklarını söyleyen Fatih Terim şöyle devam etti: "Fizik olarak da kafa olarak da hazırsınız. Kimsenin bahanesi yok. Favori gösterilmenin rahatlığına kapılmayın. Rakibi ciddiye alın. 3 puan kazanırsak çok önemli mesafe alırız, unutmayın."

KARNESİ KÖTÜ
Terim'in derbi karnesi hiç de iyi değil. Tecrübeli hoca bugün 26. derbiye çıkacak. Daha önce oynadığı 24 derbide 7 galibiyet yaşadı. 9 beraberlik, 9 da yenilgi aldı. Beşiktaş derbilerinde ise eşitlik var: 3 galibiyet, 3 yenilgi, 6 beraberlik

Savaş ÇORLUEtiketler Fatih Terim, Beşiktaş
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN