Play-off yeter!

Çarşamba 29.02.2012

Ünal Aysal: Galatasaray bu tesisler içinde geleceğini hazırlıyor. Camia olarak play-off'u istemiyoruz. Demirören'e çıkarlarımız doğrultusunda destek verdik

STADIMIZ DOLMAYA BAŞLADI
Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, yönetim kurulu üyeleri ve Fatih Terim dün Florya Metin Oktay Tesisleri'nde içi yeniden tadilattan geçirilen Futbol Akademisi binasını gezdiler. Basın mensuplarına açıklamalarda bulunan başkan Aysal, "G.Saray bu tesisler içerisinde geleceğini hazırlıyor. Takımın başarısıyla stadımız da dolmaya başladı. Hepsini bu başarılarından dolayı kutluyorum. Kısa sürede yaptıklarımız, gelecekte yapacaklarımızın göstergesidir" ifadelerini kullandı.

PLAY-OFF'U İSTEMİYORUZ
Aysal, Fatih Terim'in 31 Mayıs'ta sona erecek sözleşmesi için ilk defa yorum yaparak, "Fatih hocanın opsiyonu sonsuzdur. Galatasaray'da bunlar sorun olmaz" şeklinde konuştu. Süper Lig'deki play-off sistemiyle ilgili konuşan başkan Aysal, "Play-off başımıza düşmüş bir taş. İnşallah gelecek sene böyle bir sıkıntıyla karşılaşmayız. Galatasaray olarak önümüzdeki sene play-off'un uygulanmasını istemiyoruz. Federasyon gereken duyarlılığı gösterecektir" diye konuştu.

GERGİNLİK YOK, BUZLAR ERİDİ
Ünal Aysal, önceki gün gerçekleşen TFF genel seçimi ile ilgili, "G.Saray olarak, seçilen başkanımıza, bizim isteklerimiz ve beklentilerimiz doğrultusunda atacağı her adım için destek olacağımızın garantisini verdik. Tek şartımız var; Galatasaray'ın beklentilerinin gözardı edilmemesi" dedi. Açılış sonrası Ünal Aysal'ın yönetim kurulu üyelerine verdiği yemek davetine teknik direktör Fatih Terim'i de dahil etmesi Galatasaray'da eriyen buzları da gözler önüne serdi.

Savaş ÇORLUYükleniyor
BİZE ULAŞIN