Web Sürümüne Geç

İspanyollar hayran kaldı!

Perşembe 01.03.2012 18:46

İspanyollar'ın en önemli spor gazetesi Marca, Basketbol Avrupa Ligi'nde takımı kadar dikkat çeken bir performans sergileyen Galatasaray taraftarına öve öve bitiremedi.

İspanya'nın Marca gazetesinden bir muhabir ve kameramanı, Galatasaray Medical Park'ın CSKA Moskova'yı devirerek, önemli bir başarıya imza attığı maçı Abdi İpekçi'de izledi.

"TÜRK CEHENNEMİ"
İnternet sitesinde "Türk Cehennemi böyle yanıyor" başlığıyla 6 dakikalık bir video görüntüsüyle verilen haberde Marca.com'un Sarı-Kırmızılılar'ın en önemli taraftar grubu Ultraslan ile bir maçı Abdi İpekçi'de canlı yaşadığına ve inanılmaz bir atmosferle karşılaştıkları yazıldı.

"KOREOGRAFİDEN ÇOK ETKİLENDİLER"
Mücadelenin başlamasına iki saat kala 12 bin 500 kişilik salonu tıklım tıklım dolduran taraftarların takımları lehine tezahürat yaptığı ve Kirilenko ile Teodosic'i tasvir eden koreografinin en az tezahüratlar kadar etkileyici olduğu ifade edildi.

MARCA MUHABİRİ GALATASARAY ATKISIYLA İZLEDİ!
CSKA Moskova takımı anons edilirken, isimlerini duymanın imkansız olduğunu dile getiren Marca muhabiri Francisco Villalobos, boynuna taktığı Galatasaray atkısıyla tribünde maçı sonuna kadar seyretti.

İNANILMAZ BİR ATMOSFER!
Sarı-Kırmızılı taraftarlar ile birlikte tezahüratlara katılan Villalobos, bitiş düdüğünün ardından salonun bayram alanına döndüğünü belirtip, atmosferin inanılmaz olduğunu ve her basketbolseverin böylesine bir deneyimi mutlaka yaşaması gerektiğini söyledi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN