Web Sürümüne Geç

100 milyon projesi hazır

Perşembe 02.03.2012

ABD, Asya ve Afrika'da okullar açılacak. Kamp ve maç için bu bölgelere gidilecek. Avustralya dahil. Bu kıtalardan oyuncu alınarak G.Saray sevgisi artırılacak

HER YERDE MAĞAZA AÇILACAK
G.Saray Başkanı Ünal Aysal'ın, "Hedef 100 milyon taraftar" söyleminin hayalci bir yaklaşım olmadığı, bu amaçla önemli planlar yapıldığı öğrenildi. Başkan Aysal'ın kurmaylarına bu projenin hayata geçirilmesi için raporlar hazırlattığı belirtiliyor. Buna göre Asya, ABD, Afrika ve Avustralya'dan oyuncu transfer edilecek. Bu bölgelerde spor okulları ve resmi ürünleri satan mağazalar açılacak. Takım kamp ve özel karşılaşmalar için bu bölgelere gidecek. Bu yaz kampının Japonya, Çin veya Kore'de yapılması için ciddi girişimlerin olduğu da biliniyor.

HAKAN ŞÜKÜR DE DEVREDE
Müslüman nüfusa sahip Singapur ve Malezya'da da okullar açılacak, buralarda maçlar oynanacak.
Etiyopya ve Kenya gibi fakir ülkelerde çocuklara spor malzemeleri, G.Saray forması, çantası, eşofmanı gibi ürünlerin dağıtılması da plan dahilinde. Böylece Afrikalı gençlere G.Saray sevgisi aşılanacak.
Başkan Aysal'ın Kenya'da açmayı düşündüğü futbol okulu için milletvekili Hakan Şükür'den destek istediği de belirtiliyor. Hatta okulun açılışını Hakan Şükür'ün yapması planlanıyor. Yani G.Saray kısa sürede tüm dünyada geniş bir taraftar topluluğuna sahip olacak.

UZAKDOĞU ELÇİSİ: TAKASHİ INUİ
G.Saray'ın "100 milyon taraftar" projesinin bir ayağı da forvete dönük orta saha oyuncusu. Takashi İnui olacak. Almanya'nın Bochum takımında oynayan 22 yaşındaki oyuncunun transferinin an meselesi olduğu belirtiliyor.


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN