Web Sürümüne Geç

"Şampiyon olacağımıza İnanıyoruz"

Pazartesi 05.03.2012 23:22

Sivasspor'u 4-0 mağlup eden Galatasaray'ın golcü oyuncusu Necati Ateş, "Herkes inanılmaz derecede mücadele ediyor, bütün takım arkadaşlarım. Gerçekten inanmışlık var, inşallah bu inanmışlığın sonunda şampiyonluk gelir'' diye konuştu.

Necati Ateş, maçın ardından yaptığı açıklamada, karşılaşmanın, kendileri için kırılma maçlarından birisi olduğunu söyledi. Hava şartları ve zeminin çok zor olacağını bildiklerini ifade eden Ateş, şunları kaydetti:
''Ama iyi bir oyunla, iyi bir galibiyet aldığımızı düşünüyorum. Burada bütün takım arkadaşlarımızı tebrik ediyorum. Kalecimizi bir kere daha tebrik ediyorum, gerçekten mükemmel oynadı. Kazanmak ve seriyi devam ettirmek çok önemliydi. Artık bu seriyi tekrardan devam ettirmek adına çok önemli maçlarımız var. Şampiyon olabilmek için ve play-off'a daha rahat girebilmek için bu puan farkını korumamız gerekiyor. Bunun da bilincindeyiz, inşallah böyle devam etmesini sağlarız.''

Çok iyi bir takımları olduğunu bildiren Ateş, ''Çok iyi bir hocamız var. Gerçekten hepimizi çok iyi tanıyor. Bu da sahaya çok güzel bir şekilde yansıyor. Herkes inanılmaz derecede mücadele ediyor, bütün takım arkadaşlarım. Gerçekten inanmışlık var, inşallah bu inanmışlığın sonunda şampiyonluk gelir'' diye konuştu.
Etiketler NECATİ ATES
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN