Web Sürümüne Geç

Resmen savaştık

Salı 06.03.2012

Fatih Terim: Eksi 11 derece havada ve böyle bir zeminde bu galibiyeti almak çok önemliydi. Oyuncularımı kutluyorum

TEBRİK EDİYORUM
G.Saray Teknik Direktörü Fatih Terim, Sivas maçını savaşarak kazandıklarını belirtti. Kurt hoca, "Eksi 11 derecede, böyle soğuk bir havada ve böyle bir zeminde oynamak kolay değil. Avrupa'da da kara kış var ama Almanya'ya bakıyorsunuz, karlar kenarda, saha halı gibi. Bu ortamda yüzde yüz performans da alamazsınız. Yarımız zaten hasta" dedi.

OYNAMAYAN BİLMEZ
Terim maç takvimini de eleştirdi: "Bu sene anormal bir kapkaç durumu var. 'Aman tehir etmeyelim, aman bir gün ileriye atmayalım'. İnsani hiçbir şartı kabul etmiyoruz bu sene. Bu tip bir sahada oynamanın zorluğu yaşamadan bilinmez. Çok ciddi bir rakibi evinde farklı yendik. Oyuncularımı kutluyorum. Resmen savaştılar. Bu önemli."

KAMUOYU KAÇ KİŞİ?
Fatih Terim, "Kamuoyunda F.Bahçe'nin farklı konuda, Trabzon ve Beşiktaş'ın Avrupa maçları nedeniyle geri kaldığı şeklinde düşünce var" denmesi üzerine "Kamuoyu kaç kişi? Bizde 3 kişiye de kamuoyu deniyor. G.Saray Avrupa şampiyonu olduğu zaman hem kupayı, hem ligi, hem ne varsa hepsini aldı. Lütfen emeğe saygı" diye koştu.Yükleniyor
BİZE ULAŞIN