"Çok mutluyuz"

Çarşamba 07.03.2012 21:09

Elmander, "Sivasspor’a karşı iyi bir maç çıkardık. Çok zorlu bir seyahat oldu. Uçağın rötarlı kalkması, inişimizdeki zorluklar ve otele geç saatte varmamız bizi zorlasa da, bütün bunlar sahada en iyi performansımızı vermemizi engellemedi. Bu yüzden takımımla gurur duyuyorum. Çok iyi bir mücadele ve oyun ortaya koyduk. 3 puan için çok mutluyuz. Ujfalusi gol attığı için de ayrıca sevinçliyim." dedi.

Galatasaray'da İsveçli golcü Johan Elmander ve Uruguaylı kaleci Fernando Muslera GSTV'ye açıklamalarda bulundu. Elmander son oynanan Sivasspor maçında zor şartların sahadaki performanslarını etkilemediğini ve takımıyla gurur duyduğunu söylerken, Muslera ''Bana ihtiyaç olduğu anlarda ortaya çıkmak ve arkadaşlarıma yardım etmek benim için önemli' şeklinde konuştu.

Elmander, "Sivasspor'a karşı iyi bir maç çıkardık. Çok zorlu bir seyahat oldu. Uçağın rötarlı kalkması, inişimizdeki zorluklar ve otele geç saatte varmamız bizi zorlasa da, bütün bunlar sahada en iyi performansımızı vermemizi engellemedi. Bu yüzden takımımla gurur duyuyorum. Çok iyi bir mücadele ve oyun ortaya koyduk. 3 puan için çok mutluyuz. Ujfalusi gol attığı için de ayrıca sevinçliyim." dedi.

Muslera, "Sivasspor maçı bizim için çok önemliydi çünkü puan farkını korumak istiyorduk. Çok zor hava ve saha şartları ile zor bir rakibe karşı alınan 4-0'lık güzel bir galibiyet var. Takım hem defansif hem de ofansif anlamda çok iyi işler yaptı. Takım olarak iyi bir oyun çıkardık. 3 puan için mutluyuz. Benim için en önemli konu, takımın bana ihtiyacı olduğu zamanlarda ortaya çıkmak ve takım arkadaşlarıma en iyi şekilde yardım etmek. Skor ne olursa olsun galibiyet katkım olması benim için çok önemli." İfadelerini kullandı.
Etiketler Johan Elmander
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN