Büyük tehlike

Cuma 09.03.2012

Sarı-kırmızılı takımı parlak günlerine döndüren Fatih Terim, İnterile anılıyor. Sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan başarılı hocanın, Ranieri'nin yerine geçebileceği ifade edildi

SÖZLEŞME YENİLENMEDİ
Galatasaray şampiyonluğa koşarken, teknik direktör Fatih Terim de yeniden Avrupa'nın dev takımlarıyla anılmaya başladı. Fiorentina ile Milan'ı çalıştıran ve İtalya'da görev yapan unutulmaz hocalar arasına girmeyi başaran Terim ile bu defa İnter'in ilgilendiği ifade edildi. Galatasaray ile her yıl yenilenmek üzere 3 yıllık sözleşme yapan ancak henüz imza atmayan tecrübeli çalıştırıcının, Claudio Ranieri'nin yerine geçebileceği bildirildi.

BAŞKA ADAYLAR DA VAR
Bu sezon Serie A'da oldukça kötü bir grafik çizen İnter'in Fatih Terimile birlikte Guardiola, Villas Boas ve Joachim Löw gibi teknik direktörleri de yakından takip ettiği kaydedildi. Bu haber Galatasaray'da keyifleri kaçırırken, her fırsatta İtalya'da yeniden takım çalıştırmayı çok istediğini söyleyen Terim'in bir teklif gelmesi halinde ne yanıt vereceği merak konusu... Bu arada Fransa'yı çalıştıran Laurent Blanc'ın menajeri İnter iddialarını yalanladı.

MENEKŞELER UNUTMADI
Galatasaray'ın başında aldığı başarılı sonuçlarla dikkatleri üzerine çeken Fatih Terim, 2000-01 sezonunda Fiorentina ve 2001-02 sezonunda Milan'da görev yaptı. Terim, İtalya'da özellikle Fiorentina taraftarlarının büyük sempatisini kazanmıştı.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN