"Galibiyetle döneceğimize inanıyorum"

Pazartesi 12.03.2012 13:55

Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Refik Arkan, Spor Toto Süper Lig'de 17 Mart Cumartesi günü Fenerbahçe ile deplasmanda oynayacakları derbi maçtan galibiyetle döneceklerine inandığını söyledi.

Arkan, Galatasaray TV'ye yaptığı açıklamada, deplasmanda uzun zamandan bu yana Fenerbahçe'ye karşı galip gelemediklerini hatırlatarak, ''Fenerbahçe'nin sahasında uzun zamandır beklediğimiz sonuçları alamıyoruz. Böyle bir baskı var üzerimizde ama bu sene galibiyetle döneceğimize inanıyorum. Takım çok iyi, takımın havası çok iyi. Hocamız fevkalade. Takımda birlik, beraberlik ve kardeşlik havası var. Puan farkımız var, üzerimizdeki baskımız az. Dolayısıyla ben galibiyetle döneceğimize inanıyorum'' diye konuştu.

Galatasaray Medical Kadın Basketbol Takımı'nın, finalde Fenerbahçe'yi yenerek Türkiye Kupası'nda şampiyonluğa ulaşmasının kendilerini mutlu ettiğini dile getiren Arkan, ''Basketbolda yapılanma çalışmalarımız sürmekte. Yeni sezona girerken daha önemli atılımları duyuracağız. Bugün itibariyle, kendi açımdan söyleyeyim, basketbolun bütçesini de yeni dönemle ilgili hazırladık, bitti. Fevkalade iyi bir bütçemiz var, transfer için de yeterli imkanımız hazır. Takımın yapılanma sürecini devam ettireceğiz. Basketbolda imkanlarımız bu sene gibi artarak devam edecek'' ifadelerini kullandı.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN