Web Sürümüne Geç

Bize sökmez

Çarşamba 14.03.2012

Yardımcı antrenör Hasan Şaş, "Fenerbahçe, Kadıköy'de ekstra motivasyonla oynuyor. 37 maçtır yenilmiyorlar" deyince Terim tarihi bir konuşma yaptı.

Milyonlarca taraftar nefesini tuttu, cumartesi günü oynanacak F.Bahçe-G.Saray derbisini bekliyor. Bu kritik mücadeleye iki takım da mutlak galibiyet parolasıyla hazırlanırken, G.Saray cephesinden son derece iddialı konuşmalar sızıyor. Bu konuşmaların en çarpıcısını ise teknik direktör Fatih Terim'in yaptığı ortaya çıktı. Pazar günü kurmaylarıyla gerçekleştirdiği derbi zirvesinde "Bir puana yatmam, Kadıköy'e kazanmaya gideceğiz" diyen Terim'in dün de yardımcılarıyla yaptığı mini toplantıda ilginç ifadeler kullandığı öğrenildi.

Buna göre, antrenörlerden Hasan Şaş derbiyle ilgili düşüncelerini anlatırken, "F.Bahçe, Kadıköy'de ekstra motivasyonla oynuyor. Sahalarında 37 maçtır yenilmiyorlar" ifadesini kullandı. Bu sözleri duyan Terim hemen araya girdi ve "Beyler bir dakika. Fenerbahçe 37 maçtır yenilmiyor olabilir ama Kadıköy'deki üstünlükleri bize sökmez. Fenerbahçe, cumartesi günü o rakamı 38'e çıkaramayacak. Onların bu serisine son vereceğiz. Seyirci baskısı filan da bizi bağlamaz. Gideceğiz, yeneceğiz ve geleceğiz, o kadar" şeklinde konuştu.Yükleniyor
BİZE ULAŞIN