Fobimiz yok

Çarşamba 14.03.2012

G.Saraylı yönetici Abdurrahim Albayrak: Geçen sene 8. olan takım, bu sene lider ve rakibinden 9 puan önde. Bu da bizim gücümüzü gösteriyor

Galatasaraylı yönetici Abdurrahim Albayrak, Fenerbahçe derbisi öncesi takımın üzerinde Saracoğlu fobisi olmadığını açıkladı. FOTOMAÇ'a konuşan Albayrak, teknik direktör Fatih Terim'in Türkiye'de takımını en iyi motive eden hoca olduğunu vurgulayarak şöyle konuştu: "Geçen sene 8. olan takım, bu sezon lider ve en yakın rakibinden 9 puan önde. Bu da bizim gücümüzü gösteriyor. Demek ki Galatasaray'da çok şey değişti. Bunun baş mimarı da Terim'dir. Dolayısıyla geçen sezonlardan kalma fobi, baskı gibi bir unsur bizim takımımızın üzerinde olmaz. Bu takım, hiçbir rakibinden korkmaz."

MUHTEŞEM MAÇ OLACAK
Florya'da çok iyi bir hava olduğunu belirten Albayrak, "Her maça aynı ciddiyetle hazırlanıyoruz. Tabii ki kazanmak istiyoruz. Ama her şeyden önemlisi dostluk. Biz Fenerbahçe'yi çok güzel karşılaşmıştık. En ufak tatsızlık yaşanmadı. Beşiktaş maçında da aynı şekildeydi. Artık dostluğun hakim olduğu maçlar oynanmalı" diye konuştu. Futbolseverlerin muhteşem bir derbi izleyeceğini de dile getiren Albayrak, "Kim kazanırsa, kaybedenin elini sıkmalı. İnsanlar 'derbi böyle olur' demeli. Kavgayla hiçbir şey olmaz. Bu sezon derbilerde dostluk havası vardı. Bu derbide de dostluk kazanacak" dedi.

Savaş ÇORLUYükleniyor
BİZE ULAŞIN