Web Sürümüne Geç

Zafer hedefi ile gideceğiz!

Çarşamba 14.03.2012 23:33

Cimbom'un tecrübeli santrforu, "Puan farkına bakmıyoruz. Kadıköy'e tedbirli gidip, F.Bahçe'yi devirmek istiyoruz" dedi

Galatasaray'daki 2'nci dönemine hızlı başlayan ve 6 maçta attığı 5 golle dikkat çeken Necati Ateş, Şükrü Saracoğlu'ndaki tarihi derbiye zafer parolası ile gideceklerini dile getirdi... GSTV'de "Son Pas" isimli programa katılan tecrübeli oyuncu, "Yuvama döndüğümden beri hiç yenilmedik. Müthiş bir seri yakaladık. Bu seriyi sezon sonuna dek sürdürmek istiyoruz. Fenerbahçe maçı camia için çok önemli. Kazandığımız takdirde fark 12'ye çıkacak, iyice rahatlayacağız. Allah izin verirse uzun yıllar sonra Kadıköy'de ilk galibiyeti alacağız. Oraya bu hedefle gideceğiz. İnşallah güzel bir netice ile ayrılıp, yolumuza devam ederiz. Fenerbahçe'yi yenmememiz için bir neden yok. Puan farkını düşünmeden, ciddiyetle mücadele edeceğiz" diye konuştu.

LAYIK OLMAK İÇİN DEVAMI GELMELİ
Necati Ateş, 6 maçta attığı 5 golün kendisi için yeterli olmadığını dile getirdi. Teknik direktör Fatih Terim'in güvenine layık olmaya çalıştığını belirten tecrübeli santrfor, "Bunun için gollerimin devamı gelmeli. Bir şeyler yapmak çok hoşuma gidiyor" dedi.

NOKTAYI YUVADA KOYMAK İSTİYOR
Aslan'ın yıldız oyuncusu Necati Ateş, kariyerine noktayı sarı-kırmızılı forma ile koymak istediğini ifade etti. Cimbom'da çok mutlu olduğunu belirten tecrübeli forvet, şunları söyledi: "Şans bulursam uzun yıllar oynayıp, Galatasaraylı Necati olarak bırakmak isterim."


Etiketler NECATİ ATES
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN