Web Sürümüne Geç

O statta papaz büyüsü var

Pazar 19.03.2012

Fenerbahçe'yi yenemedik ama bana göre, oynadığımız muhteşem futbolla yenmiş kadar olduk. 70 dakika tek kale oynadık, olmayınca olmuyor. Milan Baros istese o topu direğe nişanlayamazdı.

Fenerbahçe-Galatasaray derbisini statta izlemeyen sarı-kırmızılı kulübün başkanı Ünal Aysal müthiş maçla ilgili düşüncelerini muhabirimiz Yaşar Yalçın'a dobra dobra anlattı. Aysal, Baros'un maçın son saniyelerindeki vuruşunun üst direkten dönmesiyle ilgili olarak, "70 dakika tek kale oynadık, olmayınca olmuyor. Baros isteseydi o topu direğe nişanlayamazdı. Artık ben de o statta papaz büyüsü olduğuna inanıyorum. Ancak her büyünün de bir sonu vardır" şeklinde çarpıcı ifadeler kullandı.

Teknik direktör Fatih Terim'e övgüler yağdıran G.Saray başkanı, "Hocamız kısa zamanda yeni bir takım, yeni bir ruh kazandırdı. Play-off sistemi olmasaydı şimdi şampiyonduk. Ama ben yine de şampiyon olacağımıza inanıyorum. Bu takımla iftihar ediyorum. Fenerbahçe'yi yenemediler ama bana göre oynadıkları futbolla yenmiş kadar oldular. Maçta sahaya yabancı maddelerin atılması ise çok çirkindi.
Burada iş F.Bahçeli yöneticilere düşüyordu. Taraftarı olumlu yönlendirmeliydiler" dedi.

YAŞAR YALÇIN

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN