Daha çocuk

Salı 20.03.2012

G.Saray başkanı, Ali Koç'un açıklamaları için "Çocukluğuna veriyorum" dedi "Fenerbahçe, henüz Galatasaray seyircisinin standartlarını yakalayamadı"

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'dan, Fenerbahçe Asbaşkanı Ali Koç'un açıklamalarına yanıt geldi. Aysal, dün gece Kanaltürk'te Telegol programına yaptığı açıklamalarla Ali Koç'un kendisini yanlış anladığını söyledi. Fenerbahçe için "Taraftarlar arasında ahlak farkı var" demediğini belirten sarı-kırmızılı kulübün başkanı, "Dediğim şey şu; taraftarlar arasında standart farkı var. Fenerbahçe taraftarının, henüz Galatasaray seyircisinin standartlarını yakalayamadığını söylüyorum" ifadelerini kullandı.

KARDEŞLİK OLMALI
Derbiye gitmemesinin sebebini de açıkladığını belirten Ünal Aysal şöyle devam etti: "Aziz Yıldırım maçta olmayacaktı ve ben kendilerine saygımdan dolayı maça gitmedim. Bunu bile yanlış yöne çekmeleri üzücü ve art niyetli. Gelenek haline gelen çirkin olayları Türk futbolundan temizlemek için varız. Ali Koç'un hakkımdaki açıklamalarını gençliğine ve çocukluğuna veriyorum. Bunlara tekrar cevap vererek gerginlik yaratmak istemiyorum. İki kulüp arasında her zaman kardeşlik olmalı."

BAŞKENTE ÇIKARMA
Başkan Ünal Aysal, yöneticiler Refik Arkan ve Emir Sarıgül ile birlikte dün Ankara'da TBMM Başkanı Cemil Çiçek ile Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar'ı makamlarında ziyaret etti. Aysal, TT Arena'nın devri ve spor salonunun ruhsatını görüştü.Yükleniyor
BİZE ULAŞIN