Web Sürümüne Geç

Dikkatli olmalıyız

Dikkatli olmalıyız
Cumartesi 25.03.2012

Savunma ve hücumu takım halinde yapmalıyız

YILDIZLARI VAR
Galatasaray'ın mücadeleci futbolcusu Tomas Ujfalusi, Sivas yenilgisinden ders çıkarmaları gerektiğini söyledi. GS TV'ye konuşan Çek futbolcu, "Sivasspor karşılaşmasında iyi oynamamıza rağmen ne yazık ki mağlup olduk. Trabzonspor'da Burak ve Alanzinho gibi önemli gol ayakları var. Trabzonspor karşısında hücumda daha yaratıcı olmalıyız. Savunmada da çok dikkatli olmalıyız. Savunmayı da hücumu da takım halinde yapmalıyız" diye konuştu.

SABIR GEREKİYOR
Galatasaray için her derbinin çok önemli olduğunu ifade eden Emmanuel Eboue de tamamen Trabzon maçına odaklandıklarını kaydetti. Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor'a karşı oynanan karşılaşmaların ayrı bir anlam ifade ettiğini belirten yıldız futbolcu, "Trabzonspor karşılaşmasına odaklanmış durumdayız. Bizim için zor bir karşılaşma olacak. Kendi futbolumuzu sahaya yansıtırsak, sabırlı olursak ve iyi konsantre olursak kazanacağımıza inanıyorum" dedi.

ÇiFTE KUTLAMA
Trabzonspor derbisinin hazırlıklarını dün akşam yaptığı idmanla tamamlayan G.Saray'da 29 yaşına giren Hakan Balta ile 34'üne basan Tomas Ujfalusi için çifte doğum günü pastası kesildi. Tedavileri devam eden Elmander ile Aydın antrenmana çıkmadılar.Yükleniyor
BİZE ULAŞIN