Web Sürümüne Geç

  Terim, Milan'da görev alabilir!

  Terim, Milan'da görev alabilir!
  Cuma 31.03.2012
  Fatih Terim'in, Devler Ligi'ndeki Milan-Barcelona maçı için Milano'ya gitmesinin yankıları sürerken, Milan News'ten Mauro Suma ilginç bir iddia ortaya attı... Kurt hoca ile Areido Braida'nın (Terim'in Milan'a gitmesinde etkili olmuştu) iki iyi dost olduğunu dile getiren Suma, "Terim, Milan'da kısa süre kaldı ama çok sevildi. İnter'in başına geçmesi düşünülemez. Eski çalışanlarına Milan'ın kapısı her zaman açıktır. Terim farklı bir görevle dönebilir" dedi.

  COSTA İLE GÖRÜŞTÜ
  Fatih Terim'in Milan'a dönebileceğini belirten Milan News'ten Suma, kurt hoca ile eski öğrencisi Rui Costa ile buluşmasını "Belki de birbirilerinden oyuncu istemişlerdir" şeklinde yorumladı. Bu arada Terim, Costa'yı yeni görevi (Fiorentina sportif direktörü) ve 40 yaşına basması nedeniyle kutladı.

  FORLAN'A GELMİŞTİ
  Teknik direktör Fatih Terim'in Milano'ya gidişi hakkında birçok dedikodunun ortaya atıldığı İtalya'da bazı siteler ziyaretin Forlan için gerçekleştiğini ileri sürdü. Bu siteler, "Terim Malaga'ya gitme ihtimali bulunan Forlan'ın rotasını G.Saray'a çevirmeye çalışıyor" yorumunu yaptı.

  Usta Penaltıcı
  Orta kafa gol

  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN