Aysal'dan büyük söz

Aysal'dan büyük söz
Salı 01.05.2012

Galatasaray başkanı, camiaya yeni sezonun müjdesini şimdiden verdi. Birçok adayın bulunduğu listede Wijnaldum, Berbatov ve Drogba'nın adı da yer alıyor

Süper Final'de geride kalan her haftada şampiyonluğa bir adım daha yaklaşan Galatasaray, yeni sezonun kadrosu için de kolları sıvadı... Başkan Ünal Aysal, Süper Final sonrası için söz verdiği transfer harekatı için şimdiden düğmeye bastı... Gelecek sezon 2 dünya yıldızına daha sarı- kırmızılı formayı giydirmeye kararlı görünen Aysal'ın listesinden 3 ismi FOTOMAÇ ele geçirdi.

TERİM'İN RAPORU BEKLENİYOR
Daha önce de Cimbom'un gündemine gelen Berbatov ve Drogba ile PSV'nin 22 yaşındaki 10 numarası Wijnaldum'un da yer aldığı listeye son şekli, teknik diretör Fatih Terim'den gelecek raporun ardından verilecek.

HER AN DÜĞMEYE BASABİLİR
Danışmanı Bülent Tulun ile bu konuda sık sık mini zirve yapan Aysal'ın, gündemdeki oyuncuların maliyetleri konusunda da bilgi topladığı bildirildi. Ses getirecek 2 yıldızı daha G.Saray'a kazandırmak için tüm imkanları seferber edecek başkanın, her an düğmeye basabileceği öğrenildi.

Savaş ÇORLU
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN