Ceyhun Yıldızoğlu ile yollar ayrıldı

Ceyhun Yıldızoğlu ile yollar ayrıldı
Salı 01.05.2012 21:46

Galatasaray Medical Park Kadın Basketbol Takımı ile son iki sezondur takımda başantrenörlük görevini yürüten Ceyhun Yıldızoğlu'nun yolları ayrıldı.

Galatasaray Kulübü'nden yapılan açıklamada, Yıldızoğlu'na teşekkür edilerek, şöyle denildi:

"Sayın Ceyhun Yıldızoğlu göreve başladığı 2010-11 sezonundan itibaren kulübümüz ile çok uyumlu bir çalışma yürütmüştür. Bu dönemde sayın Yıldızoğlu'nun yönetiminde gerçekleştirilen altyapı çalışmaları tüm hızıyla devam etmektedir. Orta ve uzun vadede bu anlamlı çalışmaların somut göstergelerini daha çok göreceğimize dair inancımız tamdır. Milli Takımımızda da başantrenörlük görevini yürüten sayın Ceyhun Yıldızoğlu ile Kadın Basketbol Takımımız bu dönemde iki Türkiye Kupası ve bir Cumhurbaşkanlığı Kupası sevinci tatmıştır. Sayın Ceyhun Yıldızoğlu'na bugüne kadar kulübümüze yaşattığı başarılar ve her şeyden önemlisi Galatasaraylı duruşunu şahsında ve sporcularımızda en doğru şekilde yansıttığı için en samimi duygularımızla teşekkür ederiz."

2 sezondur Galatasaray Medical Park'ta başantrenör olarak görev yapan Ceyhun Yıldızoğlu'nun sarı-kırmızılı kulüple 1 yıl daha opsiyonlu sözleşmesi vardı. Sarı-kırmızılılar, sözleşmeyi uzatma opsiyonunu kullanmadı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN