F.Bahçe'den teşvik aldı!

F.Bahçe'den teşvik aldı!
Salı 01.05.2012

İşte Aslan'la ilgili iddialar: 1- Kazım, Trabzon maçında bilerek kart gördü 2- Fenerbahçe'den teşvik primi aldıq

Futbol Federasyonu'nun şike ve teşvik pirimi faaliyeti nedeniyle PFDK'ya sevk ettiği takımların arasında Galatasaray'ın da olduğunun ortaya çıkması sarı-kırmızılı kulüpte şok etkisi yarattı. Aslan'ın Disiplin Kurulu'na neden sevk edildiği açıklanmazken, ortaya birçok iddia atıldı. PFDK'ya sevke 2006 yılındaki Fenerbahçe-Denizlispor maçıyla ilgili teşvik iddiasının neden olmadığı, geçen sezon Galatasaray ile Fenerbahçe arasında oynanan bir karşılaşma olduğu iddia edildi. Sarı-kırmızılı takımın geçen sezon TT Arena'da Trabzonspor'a 1-0 yenildiği maçın sevke neden oluduğu da dile getirildi. Tapelerden birinde, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın Alaattin Metin'e, "Galatasaray-Trabzon maçında Colin Kazım kırmızı kart görecek şeklinde haber aldım" dediği iddia edilmişti ve Kazım o maçta kırmızı kart görmüştü.
Bir başka iddia ise Galatasaray'ın dönemin kulüp başkanı Adnan Polat ile Fenerbahçe Asbaşkanı Murat Özaydınlı arasındaki bir konuşma nedeniyle Disiplin Kurulu'na verildiği...

Murat Özaydınlı daha sonra başkan Aziz Yıldırım ile gerçekleştirdiği telefon konuşmasında Adnan Polat'la yaptığı görüşmenin detaylarını aktarıyor. İşte o diyalog: "Murat Özaydınlı: Hah söyledi işte pazar günü konuştuk yine. Ya Murat ne yapayım dedi. Ne yapacağın var mı dedim Adnan. Tek tek konuşacaksın dedim çocuklarla, siz iyisiniz aslansınız, kaplansınız hepiniz millisiniz. Ya doğru diyorsun diyor. Bizim takımda 14 tane milli oyuncu var diyor. E tamam dedim, ondan sonra al tek tek konuş hepsiyle.. dedim. Şey yap iğne yap. Ondan sonra yav diyor Trabzon, F.Bahçe diyor 13. ben ya diyor sen... var mı böyle bir şey diyor kazanmak zorundayız tabii ki. Aziz Yıldırım: Ha M.Ö: Ondan sonra dedim o zaman çalışacaksın Adnan. Oturduğun yerden e bugün yemek yedim onlarla ya yemekle olmaz dedim. Tek tek dedim odalarına konuşacaksın bunlarla dedim. A.Y.: ... prim ver deseydin M.Ö.: Güldü zaten o zaman dedi ki iki milyon prim vereyim dedi ver dedim yollamayan senin gibi olsun dedim A.Y.: Ha..."

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN