Sadece şampiyonluğu düşünün

Sadece şampiyonluğu düşünün
Salı 01.05.2012

"Siz sahadaki işinize bakın. Şampiyonluk için helal alın terimizi dökmeye devam edeceğiz. Trabzon'daki oyun için takıma teşekkür eden tecrübeli hoca: TT Arena'da da aynısını istiyorum."

Süper Final'de 3. haftayı da Fenerbahçe'nin 2 puanın önünde lider geçen Galatasaray'da Trabzonspor maçının hazırlıkları sürerken, teknik direktör Fatih Terim, futbolculara yeniden gündeme oturan şike davası konusunda konuşmayı yasakladı. Tecrübeli çalıştırıcının, "Siz sadece sahadaki işinize bakın. Şampiyonluk için helal alın terimizi dökmeye devam edeceğiz. Kalan 3 maçımızı da kazanıp, ligi hak ettiğimiz yerde bitirmeliyiz" dediği öğrenildi. Terim'in, Trabzonspor deplasmanında sergilenen oyun ve alınan 4-2'lik galibiyet nedeniyle de öğrencilerine teşekkür ettiği bildirildi. Deneyimli teknik adamın, "Galatasaray gibi oynadınız. Böyle oynadığınız sürece yenemeyeceğimiz takım yok. Çarşamba günü (yarın) TT Arena'da da sizden aynı futbolu bekliyorum" ifadelerini kullandığı dile getirildi.

KENDİ İSTEKLERİYLE KAMPA GİRDİLER
Öte yandan, sarı-kırmızılı futbolcuların, Trabzonspor maçının ardından İstanbul'a dönüşte kendi istekleriyle Florya Metin Oktay Tesisleri'nde kalarak kampa girdikleri öğrenildi. Oyuncuların uçak yolculuğu sırasında kendi aralarında aldıkları bu kararı Fatih Terim'e ilettikleri öğrenilirken, tecrübeli teknik adamın bu davranıştan çok memnun kaldığı dile getirildi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN