Saygı istiyorsan saygı göster

Saygı istiyorsan saygı göster
Perşembe 03.05.2012

"Başkalarının emeklerine saygı göstermeyenler kendilerine saygı beklememelidir Biz henüz konuşmadık sadece dinliyoruz, zamanı gelince söyleyeceklerimiz olacak"

G.Saray Teknik Direktörü Fatih Terim maç sonrası hakem hakkında konuşmamak için kendini zor tuttuğunu belirtti. Kurt hoca, "Konuşmamak için dayanıyoruz. Bakalım nereye kadar dayanacağız. Söyleyeceklerimi sezon sonuna bırakmak istiyorum. Kişilere, kurumlara, daha evvelden yapılan planlamalara söylenecek çok şey var. Konuşursam ağır olacak ancak sezon sonunda muhakkak paylaşacağım. Bugün söyleyeceğim her şeyi içinden çıkılamaz durumdan daha fazla ortaya çıkabilir. Kişilere kurumlara söylenmesi gerekenleri söyleyeceğiz" diye konuştu.

Öte yandan F.Bahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'ın geçtiğimiz hafta yapmış olduğu 'Rakiplerimiz daha rahat puan kazanıyor' sözlerini ise tecrübeli hoca, şöyle yorumladı: "Arkadaşımızın söylediklerine bakmak lazım, büyük bir camianın teknik adamı olmak onun yükünü taşımak hiç kolay değil. Üstelik bir yıldır da zor günler ve stresli günler yaşıyoruz. İnsanın bunu kaldırması kolay değil, bizde o günlerde böyle hatalar yaptık hâlâ da yapmaya devam ediyoruz. Bizler hoşgörü ile yaklaşmayı bilmeliyiz. Kendi emekleri için saygı istiyorsa önce diğer insanların emeklerine saygı göstermeli, tabii ki büyük camialarda böyle çalkantılar kolay olmuyor. Hem hoşgörüyü hem saygıyı hoşgörüyü bilmeliyiz. Başkalarının emeklerine saygı göstermeyenler kendilerine saygı beklememelidir. Biz henüz konuşmadık sadece dinliyoruz."

HATIR KUPASI ÇIKARIRLAR!
Fatih Terim maç sonrası şunları söyledi: Her gün yeni bir gündemle uyanıyoruz. Şu anda kalan 2 maçımız var ancak bu bizim tahminimiz. Bir bakarsınız Hatır Kupası adıyla 3 maç daha çıkarırlar. Stres yaptık ve kazanamadık

CEZA VEREBİLİR Mİ!
Terim, G.Saray'ın Disiplin Kurulu'na sevk edilmesiyle ilgili şunları söyledi: "Söylemek istediğim tonlarca şey var ama konuşmuyorum. Federasyonun G.Saray ile ilgili tasarrufu var. 10 aydır niye yoktu. Ceza verebilecek mi? Ceza verecek mi demiyorum verebilecek mi diyorum. Camiaya bundan 1.5 veya 2 ay önce hiçbirleşmediği kadar birleşmesi gerektiğini söylemiştim. Futboldan başka her şeyle uğraşıyoruz. Bir türlü sahaya inemiyoruz."

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN