Herkes karşı

Herkes karşı
Cumartesi 05.05.2012

"Şampiyonluk hedefliyoruz ama kolay değil. Çünkü herkes yanımızda değil. Bize zarar vermek isteyenler var Bu nedenle konsantre ve sakin olmalıyız"

Galatasaray'ın başarılı sağ beki Eboue, yarın oynanacak kritik Beşiktaş derbisi öncesinde şampiyonluk yarışına ilişkin değerlendirmelerde bulundu. GS TV'ye konuşan Eboue, "Şampiyon olmak kolay değil. Çünkü bize zarar vermek isteyenler var" dedi. Fildişi Sahilli futbolcu, "Şampiyonluğu istiyoruz ve bunun için hedefe kilitlenmeliyiz. Ancak bunu başarmak da kolay değil. Çünkü herkes yanımızda değil. Bu nedenle bizim konsantre ve sakin olmamız gerekiyor. Bunu yaparsak Tanrı bizim yanımızda olacaktır. Ben takımımıza çok güveniyorum. Futbolumuzu oynadığımız sürece kimse bize karşı koyamaz. Tek yapmamız gereken bir bütün olmak" ifadelerini kullandı.

BEŞiKTAŞ DERBiSiNi KAZANIRIZ
Beşiktaş'ı İnönü'de 2-0 yendiklerinde çok iyi bir oyun sergilediklerini kaydeden Eboue, "Pazar günü de orada oynadığımız gibi oynayacağız" ifadesini kullandı. Artık Trabzon maçını unutmaları gerektiğini belirten futbolcu şunları söyledi: "Beşiktaş derbisi bizim için çok önemli. G.Saray futbolu; pas yapmaya, rakibi domine etmeye dayalı... Sabırlı olmalı, acele etmemeli, basit oynamalıyız. Trabzon'daki Trabzon maçındaki gibi oynamalıyız. Eğer o oyunu yansıtırsak, pazar günü rahatlıkla galip geliriz.''
Etiketler Galatasaray
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN