Yangın yeri

Yangın yeri
Pazartesi 07.05.2012

Takımlarının Beşiktaş'ı yenmesi ve F.Bahçe'nin de puan kaybetmesi halinde şampiyonluklarını ilan edecek olan G.Saraylılar, Arena'yı tıklım tıklım doldurdu. Ancak G.Saray'ın beraberliği ve Fener'in galibiyeti tüm planları bozdu. Meşaleler ortaya çıktı, Arena kıpkırmızı oldu. Son dakikalar dumandan görülmedi

Takımlarının Beşiktaş'ı yenmesi ve Fenerbahçe'nin de Trabzonspor karşısında puan kaybetmesi halinde şampiyonluk sevincini yaşayacak olan Galatasaray taraftarları, dün Türk Telekom Arena'yı tıklım tıklım doldurdu. Biletleri günler öncesinden tüketen sarı-kırmızılılar, Beşiktaş derbisinden önce Florya'da adeta gövde gösterisi yaptılar.

COŞKU FLORYA'DA BAŞLADI
Metin Oktay Tesisleri'nde buluşan yüzlerce Galatasaraylı taraftar, takımlarını Türk Telekom Arena'ya uğurladı. Tezahüratlarla iyice coşan, yakılan meşalelerle renkli görüntüler oluşturan taraftarlar araçlarıyla da stada kadar takım otobüsüne eşlik etti.

CEZA VERİLMESİ GÜNDEMDE
Büyük destek Arena'da da devam etti. Şampiyonluğu ilan etmek isteyen taraftarlar, kendi beraberlikleri ve Fener'in galibiyetiyle yıkıldılar. Kutlama için hazırlanan meşaleler bir anda ortaya çıktı. Sahaya atılanlara güvenlik güçleri müdahele etti. Meşalelerden çıkan duman nedeniyle son birkaç dakika saha görülmez oldu. G.Saray'a ceza verilmesi gündemde.


Etiketler Galatasaray
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN