Moral ustası

Moral ustası
Salı 08.05.2012

Beşiktaş maçı sonrası soyunma odasına inen Aslan'ın teknik patronu, beraberliğe üzülen oyuncularını F.Bahçe derbisine motive etmek için tarihi bir konuşma yaptı: Birkaç gün sonra şampiyonluğu kutlayacaksınız!

Beşiktaş maçını cezası nedeniyle tribünden izleyen ve derbi sonrası soyunma odasına inen G.Saray Teknik Direktörü Fatih Terim, oyuncularına tarihi bir konuşma yaptı. Son 5 dakikada gelen Beşiktaş golleri nedeniyle üzgün olan öğrencilerine hitaben, "Hepinizi kutluyorum. Sizler bu ligin gerçek şampiyonusunuz. Paniğe gerek yok. Kimse başını öne eğmesin. 34 maçlık sezonu nerede bitirdiğimiz herkesçe malum. Kesinlikle rahat olun" ifadesini kullanan tecrübeli çalıştırıcı, şöyle devam etti: "Tek hatanız ayaklarınızın Arena'da, kafanızın Trabzon'da olmasıydı. Üst üste yediğimiz goller de bunun eseriydi. Ama futbolda bunlar da var. F.Bahçe maçında sadece rakibi düşünüp, size yakışan skoru alacaksınız.
Şu andan itibaren F.Bahçe karşılaşmasından başka birşeyi aklınıza getirmeyip, tarihe geçeceksiniz. Kadıköy'deki son maçta galibiyeti kaçıran taraftık. Bu kez kazanıp, hak ettiğimiz şampiyonluğa ulaşacağız. Beraberlik bize yetiyor. Stres yapacak bir durum yok. Biz değil, rakip düşünsün.
Geçmişi kafanızdan silin. Birkaç gün sonra şampiyonluk kutlamaları yapacaksınız."

İMPARATOR SON ANDA ENGELLENDİ
Derbinin ardından takımını kutlayan, sonrasında da basın toplantısına katılmak isteyen G.Saray Teknik Direktörü Fatih Terim'in, TFF yetkilileri tarafından engellendiği ortaya çıktı. Tecrübeli çalıştırıcının, "Hocam cezalısınız. Basın toplantısına çıkarsanız cezanız artar. Bunu yapmayın" uyarısına uyduğu belirtildi.

KADIKÖY'DE DURMAYACAK!
Arenada'daki Beşiktaş maçı sonrası TFF yetkililerinin uyarısını kızmasına rağmen dikkate alarak basın toplantısına katılmayan G.SarayTeknik Direktörü Fatih Terim'in, Kadıköy'deki F.Bahçe derbisi sonrası ceza pahasına da olsa basın toplantısına gideceği öğrenildi. Bazı konularda mesajlar vermek istediği belirtilen tecrübeli teknik patronun, her şeyi göze alıp, mutlaka basın toplantısında yer alacağı vurgulandı.

Savaş ÇORLU
Etiketler Galatasaray
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN