Fena kükreyecek

Fena kükreyecek
Perşembe 10.05.2012

"Karşımızda çok organize bir oluşum var. Don Kişot olamayız Bağırarak değil, akılcı çözümlerle varlığımızı ortaya koyacağız"

G.Saray Başkanı Ünal Aysal, şike süreci hakkında önümüzdeki günlerde açıklama yapacaklarını söyledi. 2. başkan Ali Dürüst'ün 'figüran olduk' sözlerine gelen tepkilere Divan Kurulu'nda yanıt veren Aysal, şöyle konuştu: "3 Temmuz'dan bu yana, devamlı ve bıktıracak şekilde reaksiyon gösterdik. Hiç pasif davranmadık. Son günlerde biraz sesimizi kıstıysak, bu hep böyle yapacağımız için değil. G.Saray'a yakışan diğer kulüpler gibi ligden çekiliriz deyip tutarsız formüller üretmek değil, uzun vadeli çözümler üretmektir. Karşımızda çok organize bir oluşum var. Bu oluşumun karşısında biz Don Kişot olamayız. Taçlı baş akıllanır. Önümüzdeki günlerde bu konuda neler yaptığımızı ve neler yapacağımızı açıklayacağım."

BU BİR FİNAL, KADIKÖY'E GİDECEĞİM
Derbiye gitme kararı aldım. Bundan evvel sebebim belliydi. İkinci başkanları (Nihat Özdemir) ile görüşerek bu karşılaşmanın bir final, bir kupa maçı olduğunu söyledim. Katiyetle takımımın
yanında olmak

ŞAMPİYON OLACAĞIMIZA İNANCIM TAM
"Şampiyonluk konusunda sözün bittiği yerdeyiz. Şampiyon olacağımıza inancım tam. Olmasak da bütün oyuncularımızı, teknik heyetimizi takdir etmeliyiz. Kupayı kim alırsa alsın iki takım da kutlanmayı hak etti."

FİGÜRAN' KELİMESİ TALİHSİZLİK
Figüran olduk sözleri talihsiz bir kelime. Ben kullanmadım, arkadaşlarım kullandı. Bir güce karşı tek başınasınız. Adalete olan güveninizi kaybettiğiniz vakit bu tepkiyi verirsiniz. Figüran kelimesi çaresizliğin göstergesi."

Savaş ÇORLU

Etiketler Ünal Aysal
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN