TFF'nin kararları keşmekeş getirdi

TFF'nin kararları keşmekeş getirdi
Perşembe 10.05.2012

"Şike ve teşvik soruşturmasına yönelik PFDK'dan yapılan açıklama Türkiye'de işleri iyice karıştırdı. TFF, ağır bir vebal altında kalır"

Yönetici Semih Haznedaroğlu, Türk futbolunda işlerin içinden çıkılmaz bir hale geldiğini ileri sürdü. TFF'yi ve PFDK'nın şike ve teşvik soruşturmasına yönelik açıklamasını sert bir şekilde eleştiren Haznedaroğlu, Radyospor'a yaptığı açıklamayı şöyle sürdürdü: "Bu kararların ne gibi hak ve eşitlik duygusuyla alındığını anlamak güç. Taraftarlık duygusundan söz etmek daha kolay görünüyor. Olay tam anlamıyla bir keşmekeşe dönüştü. Başkanımız, başkan yardımcılarımız ve ikinci başkanlarımız soruşturma sürecinde endişelerini sürekli dile getirdiler. Onların en büyük kaygısı Türk takımlarının Avrupa kupalarına alınmamasına yönelikti. TFF yönetimi de kör karanlıkta, kafasına göre kararlar aldı. Uluslararası kuruluşları karşımıza
alacak kararların vebali ağır olur."

GÜCÜMÜZ YETMEDİ
Yönetim olarak Süper Final'in uygulanmaması için ellerinden geleni yaptıklarını dile getiren Haznedaroğlu, "Çoğunluk kararı olduğu için değişiklik yapamadık. 5 bin metrelik yarışı 1'inci bitirdik ama 100 metre daha koşturdular.
Şablon da ortada" açıklamasını yaptı.

ARENA KAYIPLARI SÜRPRİZ
Yönetici Semih Haznedaroğlu, TT Arena'da yaşadıkları puan kayıplarının kendileri için kötü bir sürpriz olduğunu söyledi. Haznedaroğlu, "Form grafiğini hep yukarıda tutmak kolay
olmuyor" şeklinde konuştu.

F.BAHÇE GEREKENİ YAPAR
Semih Haznedaroğlu, Kadıköy'deki maçta F.Bahçe yönetiminin centilmence davranacağından emin olduğunu ifade etti. Haznedaroğlu, "Teknik direktörümüz Fatih Terim'e de gerekli kolaylık sağlanacaktır" dedi.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN