Gönülden hediye

Gönülden hediye
Pazar 13.05.2012

"Şampiyonluğu bugün yanımızda olamayan taraftarımıza hediye olarak gönderiyorum. Zor ama güzel bir sezondu. Söz verdiğim şekilde gurur duyulacak bir takım olduk"

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, maçtan sonra yaptığı açıklamada elini kalbine götürerek, "Hayırlı olsun şampiyonluk. Tüm dünyadaki Galatasaraylılar'ı elimi kalbime koyarak hissediyorum. Şampiyonluğu bugün yanımızda olamayan taraftarımıza hediye ediyorum" dedi. Terim, zor ama güzel bir yıl yaşadıklarını belirterek, "Söz verdiğim gibi gurur duyulacak bir takım olduk" diye konuştu.

"İKİ ŞAMPİYONLUK SAYILMIYOR MU?"
Lig TV'nin mikrofonlarına konuşan Terim, muhabirin "5. kez şampiyon olan ilk teknik adamsınız" şeklindeki yorumuna ise "5 mi yoksa 6 mı? İki kere şampiyon olmadık mı? İkisi de sayılmıyor mu?" diye esprili bir yanıt verdi. Terim, ailesine de teşekkür ederken kızı Buse'ye yapılan saldırıları da ağır bir dille eleştirdi.

KUPA KRİZİNE TEPKİ GÖSTERDİ
Fatih Terim, Şükrü Saracoğlu Stadı'nda yaşanan "Kupa verme" kriziyle ilgili sert konuştu. Terim, kupanın kendilerine soyunma odasında verilme talebiyle ilgili olarak, "Soyunma odasında kupa alınmaz. Kupanın alınacağı yer bellidir. Sadece kupayı alıp, gitmek istiyoruz. Başka bir niyetimiz yok" ifadelerini kullandı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN