G.Saray dünya kulübü

G.Saray dünya kulübü
Pazar 13.05.2012

Bu kupa diğer kupaların habercisi. Kupaların peşini bırakmayacağız. Bizi kimse ile mukayese etmemelisiniz

G.Saray'ın başkanı Ünal Aysal iddialı konuştu. Aysal, G.Saray'ın çok büyük bir kulüp olduğunu dile getirerek, "Bir dünya kulübü. Hiçbir kulüple mukayese etmeyin" dedi. Futboldaki ilk kupalarını aldıklarını anlatan başkan, "Başka kupalarımız da var. Önümüzdeki günlerde gelecek başka kupalar da var. Futbolda aldığımız kupalar, bundan sonraki kupaların habercisi. Kupaların peşini bırakmayacağız" diye konuştu.

BAŞKANLARIN İLK SENEKİ BAŞARISI GELENEK OLDU
"Kazanmayı bilmek gibi kaybetmeyi de bilmemiz lazım. Kaybetmeyi bilmiyorsak, kazanmayı hak etmeyiz" diyen Aysal başkanlık koltuğundaki ilk yılında şampiyonluğa ulaştı. Başkanlıktaki ilk yılında şampiyon olmanın adet haline geldiği G.Saray'da 2002 yılı martında göreve gelen Özhan Canaydın 2 ay sonra, 2008'de koltuğu oturan Adnan Polat da yine 2 ay sonra ilk yılında şampiyonluk görmüştü.

NASIL MOTİVE ETTİ?
Şampiyonluk maçı öncesi takımı kamp yaptığı otelde ziyaret eden başkan Ünal Aysal, "Oyuncuları nasıl motive ettiniz?" sorusuna "İçeri girdim, baktım hocamız Fatih Terim gerekli çalışmayı yapmış. Herkesi o kadar konsantre gördüm ki, o an konuşmadım. Sadece oyuncuların elini sıkıp, sırtını sıvazladım" diye yanıt verdi.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN