Analar ne Aslanlar doğuruyor

Analar ne Aslanlar doğuruyor
Pazartesi 14.05.2012

Şampiyon Cimbom, Anneler Günü'nde Türk Telekom Arena'da 60 bin taraftarının önünde göz kamaştıran bir törenle zaferini dünyaya bir kez daha ilan etti. Taraftara seslenen Terim, "Şampiyonluğu kutlamak tüm Galatasaraylılar'ın hakkıdır. Her gün kutlayın, doya doya kutlayın, anamızın ak sütü gibi helaldir" diye konuştu.

G.SARAY'DAN DİLLERE DESTAN ŞAMPİYONLUK KUTLAMASI
Spor Toto Süper Lig Şampiyonu Galatasaray, Türk Telekom Arena'da düzenlenen muhteşem bir törenle zaferini kutladı. Dün akşam saat 19.30'da başlayan kutlamalar esnasında, statta yıllarca unutulmayacak tablolar oluştu. Tribünleri dolduran 60 bin taraftar, Grup Gripin, Altay ve Bora Gencer'in şarkılarıyla coşarken, teknik direktör Fatih Terim, yöneticiler ve futbolcular tek tek adları okunarak sahaya çıktığında heyecan zirve yaptı.

Törende konuşan Fatih Terim taraftara teşekkür ederek, "Şampiyonluğu doya doya kutlayın, her gün kutlayın, anamızın ak sütü gibi helaldir. Dünyadaki tüm annelerin anneler gününü kutluyorum" ifadesini kullandı. Daha sonra başkan Ünal Aysal kupayı kaptanlar Ayhan, Sabri ve Ujfalusi'ye verdi. Muhteşem ışık gösterileri, koreografiler ve marşlarla coşan taraftarlar "şampiyon" tezahüratlarıyla yeri göğü inletti.

Etiketler Galatasaray
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN