Aysal'ın gururu

Aysal'ın gururu
Pazartesi 14.05.2012

2011'in mayıs ayında yapılan genel kurulda göreve gelen Ünal Aysal, merhum Özhan Canaydın ve Adnan Polat'tan sonra Galatasaray'da bu onuru yaşayan üçüncü başkan oldu

Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, sarı-kırmızılı takımda başkanlığının ilk yılında zafere ulaşan 3. başkan oldu. Daha önce merhum Özhan Canaydın ve Adnan Polat da ilk yıllarında şampiyonluk sevinci yaşamışlardı. 2011 yılının mayıs ayında yapılan olağanüstü seçimli genel kurulda Adnan Polat'ın yerine başkanlık koltuğuna oturan Aysal, ilk sezonunda mutlu sona ulaştı. Galatasaray'da daha önce merhum Özhan Canaydın 2001-02 sezonunda, Adnan Polat ise 2007-08 sezonunda, başkanlık koltuğuna oturdukları ilk yıllarında bu mutluluğu yaşamıştı. Eski başkanlardan Mehmet Cansun da 2001-02 sezonunda olağanüstü genel kurulda devre arasında başkanlık koltuğuna oturmuş ve sezon sonunda şampiyonluğa ulaşmıştı.
Galatasaray kulübünde başkanlığa seçildiğinde yaptığı ilk konuşmada, "Tek vaadim var, başarı, başarı başarı" diyen ve teknik direktörlüğe Fatih Terim'i getiren Ünal Aysal, bu şampiyonlukla sözünü de yerine getirmiş oldu.

ALBAYRAK MORAL HOCASI
Galatasaray'da Abdurrahim Albayrak, moral hocası olarak, 2. başkan Ali Dürüst diplomatik, başkan yardımcısı Adnan Öztürk şike sürecindeki politik açıklamaları ile öne çıkan yöneticiler oldu.

Etiketler Galatasaray
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN