İkisi bir arada

İkisi bir arada
Salı 15.05.2012

Başkan Ünal Aysal, "Terim'in istediği her futbolcuyu alırız" dedi. Listenin başında Real Madrid'in yıldızı Kaka var. Kaka ile orta sahadaki sorunu çözecek Fatih Terim'in bir başka isteği ise Berbatov. Bulgar forvet ile pazarlıklar sürüyor

Şampiyonlar Ligi'ne doğrudan katılacak olan G.Saray çok iyi bir takım kurmak için kolları sıvadı. "Terim'in olduğu yerde büyük hedef vardır" diyen tecrübeli teknik adam Avrupa'da ses, hatta kupa getirecek bir kadro kurulması için seferber oldu. Terim bu gücü, "Hocamızın istediği oyuncuları transfer ederiz" diyen başkan Ünal Aysal'dan alıyor. Terim'in listesinin başında ise Real Madrid'den ayrılacak olan Kaka var. Mourinho'nun fazla şans vermediği ve gitmesine sıcak baktığı sambacı da Cimbom'a sıcak.

MOURİNHO YEŞİL IŞIK YAKTI: GİDEBİLİR
Real Madrid'in şampiyonluğunda fazla katkısı olmayan Kaka için teknik direktör Mourinho, "Benim planlarım var, Kaka'nın da vardır. Gitmeyi düşünebilir" diyerek onayı da verdi. PSG'nin Kaka ile ilgilenmedikleri açıklaması da G.Saray'ın şansını artırıyor. Kaka; Rusya, Arabistan ve Çin'den gelen teklifleri geri çeviriyor.

Terim'in listesindeki bir başka isim ise Dimitar Berbatov. Manchester United ile sözleşmesi biten ve kalmayacağı açıklanan Bulgar golcünün transferi ile bizzat başkan Ünal Aysal ve danışmanı Bülent Tulun ilgileniyor. Elmander'in son maçlardaki formsuzluğu, Necati ile Baros'un durumunun netleşmemesi nedeniyle Berbatov tam biçilmiş kaftan. Kısa süre önce İstanbul'a gelen Berbatov'un menajeri Dancev ile son detaylar konuşuluyor.

MENAJERİ DANCEV: TEK SORUN PARA
Berbatov'un menajeri Dancev'in, "Manchester defteri kapandı. Dimitar ikinci baharını yaşamak için G.Saray'ı seçebilir. Şu anda her şey olumlu. Sadece para konusunda küçük pürüzler var" açıklaması da bu bomba transferin bitmesinin an meselesi olduğunu gösteriyor. Hatta Ünal Aysal'ın birkaç gün içinde transferi duyurması bekleniyor.
Etiketler Galatasaray, Kaka
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN