Bitmeyen aşk Amrabat

Bitmeyen aşk Amrabat
Çarşamba 16.05.2012

Ünal Aysal, Kayserispor Başkanı Mamur ile görüşerek işi bitirecek... Mamur 'a bu transfer için yeniden para+oyuncu teklif edilecek

G.Saray, devre arasında alınamayan Amrabat için yeniden sefere çıkıyor. Fatih Terim'in ısrarla istemesine rağmen Kayserispor yönetiminin "Vermem" diye diretmesiyle kapatılan defter yeniden açılıyor. Transfer için bizzat başkan Ünal Aysal'ın Kayserispor Başkanı Recep Mamur ile görüşeceği belirtildi. Faslı oyuncunun gönlünün de G.Saray'da olması transferin önünü açıyor. Hatta başkan Mamur'un, "Bizi istemeyeni biz de istemeyiz. Ancak her oyuncunun bir bedeli var. G.Saray istediğimiz parayı verirse neden olmasın" dediği belirtiliyor.

FASLI YILDIZ AMRABAT GELMEYİ ÇOK İSTİYOR
Başkan Ünal Aysal'ın bu görüşmede para+futbolcu önerisini de ileteceği, Kayserispor parada ısrar ederse de kesenin ağzının açılacağı belirtiliyor. Fatih Terim'in, "Amrabat son derece kaliteli bir oyuncu. Üstelik Türkiye'ye de alıştı. Alınırsa orta sahada önemli bir boşluğu kapatır" diyerek ısrarcı olduğu biliniyor. Amrabat devre arasında yapılan görüşmelerde, "Kayserispor ile anlaşın ben sorun çıkarmam. Büyük hedefleri olan bir takımda oynamayı çok isterim" diye konuşmuştu. Hatta Faslı oyuncuyu Kayserispor yönetimi gitmek istediği için kadro dışı bırakmıştı.
Amrabat gecikmeli de olsa Galatasaraylı olacak.

Savaş ÇORLU

Etiketler Galatasaray
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN