Topuz ile hesabı kapattım

Topuz ile hesabı kapattım
Çarşamba 16.05.2012

Melo: Taklidimi yapmıştı, bunu hiç unutmadım

BENİMLE DALGA GEÇMİŞTİ
Melo, ülkesi Brezilya'dan Globo Esporto'ya verdiği röportajda, Fenerbahçeli Mehmet Topuz ile hesabı kapattığını ifade etti. Topuz'un işeyen köpek taklidi yapmasını unutamadığını ifade eden Melo şöyle konuştu: "2-1 yenilmiştik. Topuz benimle dalga geçmek için sahanın ortasına işeyen köpek taklidi yaptı."

BALOTELLİ 60, BEN 1 KAVGA!
Bunu hiç unatmadım ve takım arkadaşlarıma 'onların sahasında şampiyon olacağız, ben de onun taklidi yapacağım' dedim ve F.Bahçe'nin evinde hesabı kapattım." Melo, Riera ile kavgasını ise şöyle yorumladı: "Balotelli yılda 60 kavga ediyor, bense sadece bir. Riera'nın pasıyla Beşiktaş'a gol attım, sarılıp sevindik."

FENER'DE Mİ, ASLA!
Luis Figo'nun yaptığını yapmam.

KAPISINDAN GİRMEM
Melo, İtalyan medyasında yer alan "G.Saray almazsa F.Bahçe devrede" haberleri için sert konuştu. Sarılacivertli kulübün kapısından bile girmeyeceğini belirten sambacı, "F.Bahçe'ye gitmem. Çünkü ezeli rakip" dedi.

GÜÇLÜ BİR BAĞ VAR
G.Saray taraftarı ile aralarında güçlü bir bağ oluştuğunu ifade eden sambacı, "Ülkemde de Botafogo ve Vaco'da forma giymem. Barcelona'dan Real Madrid'e giden Luis Figo'nun yaptığını yapmam" diye konuştu.
Etiketler Galatasaray, Juventus
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN