Drogba bir şartla evet dedi

Drogba bir şartla evet dedi
Pazar 20.05.2012

Fildişili yıldızın menajeri Pierre Frelot, G.Saray'la görüştüklerini itiraf etti. İngiliz basını, "Drogba eğer A+ bir takımla anlaşamazsa daha önce söz verdiği Türk şampiyonuna imza atacak" diye yazdı

HENÜZ BİR ANLAŞMA YAPMADIK
Şampiyonlar Ligi'nde tarih yazacak bir kadro kurmayı planlayan Galatasaray, ilk büyük bombasını patlatmaya hazırlanıyor. Sarı-kırmızılılar, Chelsea'yle sözleşmesi sona eren Didier Drogba'yı transfer etme konusunda çok ciddi adımlar attı. İngiltere'de bazı kaynaklar, Galatasaray'ın Fildişili yıldızla anlaştığını duyurdu. Bu flaş haber geniş yankı uyandırırken, 34 yaşındaki golcünün menajeri Pierre Frelot, bir açıklama yapmak zorunda kaldı. Frelot, "Galatasaray görüşme yaptığımız takımlar arasında bulunuyor ancak henüz Türk ekibiyle yaptığımız herhangi bir anlaşma yok" ifadesini kullandı.

TÜRKLERE VERİLMİŞ SÖZÜ VAR
Galatasaray'ın Drogba ile el sıkıştığını ileri süren 'Clubcal' adlı internet sitesi, Frelot'un bu açıklaması üzerine yaptığı haberde, "Drogba'nın Türk şampiyonuna verilmiş bir sözü var. Ama bir şart ileri sürdü. A+ takımların kendisi hakkında çizeceği haritaya göre yolunu belirleyecek" ifadelerini kullandı. Bu şu demek: Asıl hedefinin Chelsea'de kalmak olduğunu her fırsatta belirten Drogba, Avrupa'nın dev ekiplerinden birine imza atamazsa, çok iyi bir teklif yapan Galatasaray'ya gidecek. Rusya, Çin ve Arap ülkelerinden gelen teklifleri reddeden Drogba'nın en büyük hayali ise Barcelona.

Etiketler Didier Drogba
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN