Florya'ya Park edecek

Florya'ya Park edecek
Pazar 20.05.2012

Sarı-kırmızılılar, Manchester United'da mutlu olmadığını ifade ederek ayrılık sinyali veren Ji-Sung Park'ı almak için harekete geçti. Güney Kore’den bazı otomotiv firmaları ile temasta bulunan Galatasaray’ın bu transfer için sponsorluk görüşmeleri yaptığı bildirildi

Sezonun tamamlanmasıyla birlikte transfer için kolları sıvayan Galatasaray, listesindeki oyuncularla bir bir temasa geçmeye başladı. Özellikle Uzakdoğulu bir futbolcu alarak taraftar kitlesini daha da genişletmek isteyen sarı-kırmızılı yönetimin, Manchester United'dan ayrılmayı kafasına koyan Ji-Sung Park'ı gündemine aldığı öğrenildi. Güney Kore'den bazı otomotiv firmalarıyla görüşen Galatasaray'ın sol kanatta forma giyen 31 yaşındaki oyuncunun transferi için bu firmalardan birisinin sponsorluğunu kullanabileceği bildirildi.

MADDİ KATKI SAĞLAYACAK
Yönetim kurulunun görüştüğü firmaların başında otomotivde Türkiye'deki pazar payını arttırmak isteyen KIA'nın bulunduğu ileri sürülürken, ünlü şirketin anlaşma sağlanması halinde Ji-Sung Park'ın transferi başta olmak üzere sarı-kırmızılı kulübe ciddi bir maddi katkı sağlayacağı belirtildi. Öte yandan KIA, geçen sezon Atletico Madrid ile olan forma reklamını İspanya ve Avrupa pazarında beklediği patlamayı yapamadığı için askıya almış ve yenilememişti. G.Saray'ın Park'ı transfer etmek çin Nikon'dan da destek alabileceği belirtiliyor.

Etiketler Ji-Sung Park
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN