"Herşey Terim'e bağlı"

"Herşey Terim'e bağlı"
Çarşamba 23.05.2012 15:22

Geride kalan sezonu şampiyon olarak tamamlayan Galatasaray'da kutlamalar devam ediyor. Sarı - kırmızılı kulübün yönetim kurulu üyesi Abdurrahim Albayrak, yönetici, teknik ekip ve basın mensuplarına yemek verdi.

Galatasaray Yönetim Kurulu üyesi Abdurrahim Albayrak'ın Basın Ekspres yolu üzerindeki iş yerinde verilen yemeğe sarı - kırmızılı kulübün yönetim kurulu üyesi Ali Dürüst ile diğer bazı yöneticilerle birlikte Teknik Direktör Fatih Terim, yardımcıları Ümit Davala, Hasan Şaş ve Müfit Erkasap'la gazete, ajans ve televizyonların spor müdürleri, Galatasaray yazarları ve Galatasaray'ı takip eden muhabirler katıldı.

Misafirleriyle yakından ilgilenen ve zaman zaman da yemek servisi yapan Abdurrahim Albayrak basın mensuplarına yaptığı açıklamada da gündemdeki konularla ilgili değerlendirmelerde bulundu. Yönetim Kurulu üyesi Abdurahim Albayrak, yaptığı açıklamada, sezon boyunca yağmur, çamur demeden yapılan takipten dolayı teşekkür için bir yemek düzenlediğini söyledi. Albayrak, davetine icabet edenlere teşekkür ederken, Türk futbolunun iyiye gitmesi için gösterilen gayret nedeniyle de basın mensuplarına teşekkür etti.

Bir sezonun geride kaldığını, şampiyonluk ipini göğüsledikleri için de çok mutlu olduğunu belirten Albayrak, "Önümüzdeki yıl, insanlar evlerinde, gürültüsüz, kavgasız pırıl pırıl bir lig izlesinler diliyorum. Küfürsüz, kavgasız, şarkılı, müzikli, eğlenceli bir sezon diliyorum. Gelecek sezonda ligde mücadele edecek bütün takımlara başarılar diliyorum." dedi.

Albayrak, transferler konusunda basın mensuplarının sorularına cevap vermezken, Teknik Direktör Fatih Terim'in, Real Madrid Teknik Direktörü Jose Mourinho ile yapacağı görüşmenin hatırlatılması üzerine ise şunları söyledi:

"Biz kulüp olarak transfer çalışmalarını teknik direktörümüz Fatih Terim'in istekleri doğrultusunda yapacağız. Terim hocamın istekleri doğrultusunda çalışmalar yapıyoruz. Herşey Fatih Terim'e bağlı. Terim hocamın istekleri doğrultusunda hareket edeceğiz. Kulübün imkanlarının elverdiği kadarıyla da Terim'in istediği oyuncuları transfer etmeye çalışacağız. Real Madrid Teknik Direktörü Jose Mourinho ile yapılacak görüşmeler konusunu Fatih Terim hocam biliyor."


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN