Yeni golcü Berbatov

Yeni golcü Berbatov
Çarşamba 23.05.2012

Aysal&Tulun geçen gün Bulgar oyuncunun menajeri ile bir araya geldi. Bulgar basınına konuşan Tulun, "Anlaşmamız an meselesi" dedi

Şampiyonlar Ligi'ne güçlü bir kadro ile girmek isteyen G.Saray'da arayış sürüyor. Fatih Terim'in ilk isteklerinden biri forvete takviye yapılması. Bu hedefle görüşülen Dimitar Berbatov'da geçtiğimiz günlerde önemli gelişmeler yaşandı. Başkan Ünal Aysal, danışmanı Bülent Tulun ile Berbatov'un menajeri Emil Dantchev ile buluştu. Uzun süredir yapılan görüşmelerde zaten önemli mesafe alındığını belirten Bulgar basını, "Dimitar, Türkiye'nin yolunu tutuyor" diye yazdı. Fatih Terim'in istediği Berbatov da G.Saray'a gidebileceğini yakınlarına söyledi.

BERBATOV: TÜRKİYE'DE YABANCILIK ÇEKMEM
Manchester United ile sözleşme yenilemeyecek olan Berbatov'un "Türkiye, ülkeme çok benziyor. İstanbul'a birkaç kez gittim. Yabancılık çekmem. Alex Ferguson ile 10 kez konuştum. Bana 'Kalabilirsin ama yedek kalırsın' dedi. Ayrılık vakti geldi. Hâlâ üst düzeyde futbol oynayacağımı düşünüyorum. Cazip tekliflerden birini kabul edeceğim" diye konuştu.

Savaş ÇORLU
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN