Pitbull'da orta yol bulunmalı

Pitbull'da orta yol bulunmalı
Perşembe 24.05.2012

Ali Dürüst: Hem Melo'yu hem kulübü tatmin edecek oluşum arıyoruz. Umarım hallederiz

G.Saray 2. Başkanı Ali Dürüst, başta Melo'nun durumu olmak üzere transferle ilgili ipuçları verdi. Yönetim olarak bu yıl aceleci olmadıklarını kaydeden Dürüst, "Yabancı sınırıyla ilgili şu an bir açıklık yok. Zaten bizim başarılı bir ekibimiz var. Transferde bu sene telaşımız yok. Tedbirli gidiyoruz" dedi. İşte Dürüst'ten transfer tüyoları:

"Öncelikle iç transferi halledip, ondan sonra yeni transferlerle ilgili ne yapmamız gerekiyorsa yapacağız. Yabancı sayısının sınırı bizi etkileyecek. Yabancı oyuncularla ilgili, kirada olan oyuncularla ilgili tasarruflarımız olacak. Bir-iki kişinin gitme ihtimali var. Yerlilerimizle zaten devam ediyoruz. İç transferde yapacaklarımız var. Bu hafta böyle geçer. Haftaya her şey açıklığa kavuşur."

ŞAMPİYONLAR LİGİ'NE GİTMEME KORKUMUZ YOK
"Melo için opsiyonumuz devam ediyor. İyi bir oyuncu olduğu için kiraladık. İki tarafa da uygun gelecek, hem oyuncunun mutlu olacağı hem kulübün şartlarını zorlamayacak bir oluşum içine gireceğiz. Ümit ediyorum hallederiz. Avrupa'ya gitmeme konusunda korku yaşamıyoruz.
Böyle bir şey olmayacağını ümit ediyoruz. Ümidimiz o ki, sıkıntısız bir şekilde Şampiyonlar Ligi'ne gidelim." "JAPON firması Nikon bize sponsor oldu diye hazırlık kampının orada olacağını zannetmiyorum. Bir takım alternatifler var ama Uzakdoğu bunun içinde değil. Ama bir davet olursa, maç yapmaya gidebiliriz. Şu anda somut bir şey yok. Transfer de zor gözüküyor. Yabancı sayısıyla da ilgili olduğu için, öncelikle ihtiyacımız olanları alacağız. Uzakdoğu'dan futbolcu transferi olmaz gibi..."

KIRGINLIKLARI BU YEMEK İLE GİDERDİK
Ali Dürüst, sezon içinde bazen istemeden de olsa zaman zaman birbirlerini kırdıklarını belirterek, "Ama bu hep iki taraf için de müesseselerimiz adına yapılan hareketlerdi. Onun için bir araya geldik. Sezonu hem bir kupa ile bitirdik, hem bir yemekte bir araya gelip, güzelce yemek yedik" diyerek basın mensuplarının gönlünü aldı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN