Kebabı yedi Hamit&Lass'ı verdi

Kebabı yedi Hamit&Lass'ı verdi
Cumartesi 26.05.2012

El Mundo Deportivo, "Fatih Terim ile yemek yiyen Mou kebabın lezzetine dayanamayıp Lassana ve Hamit'i verdi" dedi. Mourinho'dan kolaylık sözü alan G.Saray'ın, iki yıldız için Real Madrid'e haftaya resmi teklif sunması bekleniyor

İSTANBUL BULUŞMASINA GENİŞ YER VERDİLER
Galatasaray'da Hamit Altıntop ve Lassana Diarra'nın transferi için umutlar arttı. İspanyol basını, Fatih Terim'in Real Madrid Teknik Direktörü Jose Mourinho ile önceki gün İstanbul'da yaptığı transfer görüşmesine geniş yer verirken, olumlu ifadeler kullandı. Katalan El Mundo Deportivo gazetesi, Terim ile Mourinho'nun lezzetli bir yemek eşliğinde Hamit ve Diarra için pazarlık yaptığını belirterek, "Mou, kebabın tadına dayanamayarak Terim'in iki oyuncu için yaptığı teklifi kabul etti" dedi.

HAMİT ALTINTOP'A HAMBURG KANCASI
Haberde, yakın dost olan iki çalıştırıcının yemekte Real Madrid hakkında da konuştukları vurgulanırken Mourinho'nun, Terim'in 'Avrupa'nın en iyi defans oyuncusu' dediği Sırp İvanovic'in transferini bitirdiklerini söylediği ifade edildi. Mourinho'dan kolaylık sözü alan Aslan'ın Hamit ve Lassana için önümüzdeki hafta Real Madrid'e resmi teklif yapması bekleniyor. Bu arada Hamit'e Hamburg da talip oldu. Ancak maddi sıkıntı yaşayan Alman ekibinin Hamit'i almasının zor olduğu belirtildi.

Etiketler Hamit Altıntop
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN