Albayrak: "Transferlerimiz birkaç gün içinde..."

Albayrak: "Transferlerimiz birkaç gün içinde..."
Pazar 27.05.2012 14:53

Emlak Konut GYO ile Varyap-Gap İnşaat ortak girişimi tarafından Ataşehir'de inşasına başlanan Metropol İstanbul projesinin tanıtımı çerçevesinde Formula 1 simülasyon etkinliği düzenlenirken, spor dünyasının tanınmış isimleri de etkinlikte yer aldı.

Ataşehir'de bulunan satış ofisinin bahçesinde kurulan özel alanda ''İstanbul Grand Prix'' adıyla gerçekleştirilen organizasyona Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Abdurrahim Albayrak, eski Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Şeref Yalçın ve Beşiktaş Milangaz Basketbol Takımı Başantrenörü Ergin Ataman da katıldı.

Basın mensuplarına açıklama yapan Abdurrahim Albayrak, yanında bulunan Beşiktaşlı isimlerle esprili diyaloglara girerken, ''Biz her kulüple dostuz, Beşiktaş'la ayrı bir dostuz. Ergin Ataman hoca fırsatı kaçırmadı ve oyuncularına daire istedi. Biz de ligde 2 kez şampiyon olduk, bize de 2'şer daire verilmesi gerekir'' dedi.

Transferle ilgili yöneltilen sorulara yanıt vermek istemeyen yönetici Albayrak, ''Birkaç gün içinde transferlerimiz netleşmeye başlayacak. Bugün Türk Telekom Arena'da AK Parti kongresi var. Başkanımız Ünal Aysal, ikinci başkanımız Ali Dürüst ve teknik direktörümüz Fatih Terim'le birlikte Sayın Başbakanımızı hep beraber karşılayacağız. Sonra da kendimiz bir araya gelip transfer konusunda yol haritamızı belirleyeceğiz. Sonrasında size daha net ve doyurucu haberler verebileceğiz inşallah. Biraz sabırlı olun'' ifadelerini kullandı.

Öte yandan, Beşiktaş Milangaz Başantrenörü Ergin Ataman ise, Beko Basketbol Ligi play-off yarı final serisinde Galatasaray Medical Park gibi güçlü bir rakibi eleyerek finale kaldıklarını ve sezonu şampiyon tamamlamak istediklerini aktarırken, ''Yanımda, futbolda sezonu şampiyon tamamlamış takımın yöneticisi var. İnşallah biz de basketboldan sorumlu yöneticimiz Şeref Yalçın'a şampiyonluk kupamızı getiririz ve sonra buraya gelip dairelerimizi teslim alırız'' şeklinde konuştu.

Gerçek Formula 1 araçlarına uyarlanmış simülasyonlarda konuklar Formula 1 deneyimi yaşarlarken, Ergin Ataman da bu araçlara binerek bir süre yarış yaptı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN