G.Sarayı sordu

G.Sarayı sordu
Pazar 27.05.2012

Benjani'nin jübile maçı için buluşan ikilinin sohbetinin ana konusunu transfer teşkil ederken, golcü oyuncunun, "G.Saray'a gelebilirim" dediği ileri sürüldü

Oynadığı etkili futbolla şampiyonluğun kazanılmasında pay sahibi olan Emmanuel Eboue, Galatasaray'ın gönüllü elçisi oldu. Benjani'nin jübile maçı için Zimbabwe'nin Harare kentine giden Fildişili yıldızın, burada Galatasaray'ın gündeminde yer alan Nijeryalı Yakubu Aiyegbeni ile bir araya geldiği belirtildi. İki oyuncu arasındaki görüşmenin Galatasaray ve transfer ekseninde olduğu ifade edilirken, Yakubu'nun Cimbom'u sorduğu ve Eboue'nin de takım ile Türkiye'yi öve öve bitiremediği bildirildi.

BLACKBURN'LÜ OYUNCUNUN BiR ŞARTI VAR
New Zimbabwe gazetesi ayrıca maç için Harare'de bulunan Fenerbahçeli Okocha'nın da Türkiye hakkında övgü dolu sözler ettiği, Harare'de günün konusunun Galatasaray olduğu vurgulandı. Devre arasında da sarı-kırmızılı takımın gündemine gelen Blackburn Rovers'lı oyuncunun, aldığı olumlu mesajların ardından, "Galatasaray gerçekten benim için istekli olursa İstanbul'a gelebilirim" dediği ifade edildi. Yakubu'nun bonservisinin 6 milyon euro civarında olduğu belirtiliyor.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN