Hamit size bağlı

Hamit size bağlı
Pazar 27.05.2012

"Transferdeki hareketlilik taraftarlardan geçer. G.Saray ürünlerini kullanın. Daha ne Altıntop'lar, pırlanta toplar alacağız göreceksiniz"

Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Abdurrahim Albayrak ve Aydın Yılmaz, Türk Telekom Arena'daki Galatasaray Store Ülker Fanzone'da sarı-kırmızılı taraftarlarla buluştu. Şampiyonluk kupası ile birlikte taraftarlarla söyleşi yapan Albayrak, Real Madrid'li Hamit Altıntop'un transferiyle ilgili bir soruya karşılık, topu taraftara attı. Transfer gündemindeki hareketliliğin taraftarlardan geçtiğini vurgulayan sempatik yönetici şöyle konuştu:

DAMLAYA DAMLAYA GÖL OLACAK...
"Galatasaray'ın ürünlerini kullanın, daha ne Altıntop'lar, pırlanta toplar alacağız göreceksiniz. Büyük yıldızlar alacağız. Damlaya damlaya göl olacak ve dünya yıldızlarını alacağız." Albayrak, bu sezon Arena'da ortalama 37 bin kişiye oynadıklarını ve hiç ceza almadıklarını da belirterek taraftarlara teşekkür etti.

BAŞBAKANIMIZ SAYESİNDE ALDIK
Aydın ise Saracoğlu Stadı'nda soyunma odasının duvarına atılan imzayı şöyle anlattı: Şampiyon olduktan sonra sevinç soyunma odasında da devam etti. O sırada aklımıza şampiyonluğumuzu duvara yazma fikri geldi. İlk başta Şampiyon Galatasaray diye yazdık. Sonra altına herkes tek tek imza attı. Abdurrahim Ağabey de 'I love you hocam' diye imza attı ve güzel bir kare oldu." Albayrak da "Başbakanımız sayesinde kupamızı aldık. Kendisine bir kez daha teşekkür ederim" dedi.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN