Arena mesaisi

Arena mesaisi
Pazartesi 28.05.2012

TT Arena Stadı'nda yapılan AK Parti İstanbul İl Kongresi'nde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı başkan Ünal Aysal ve yöneticiler karşıladı. Teknik direktör Fatih Terim de Arena'daki yerini aldı

Galatasaray yönetimi ve teknik ekibi dün Türk Telekom Arena'da bir araya geldi. AK Parti'nin İstanbul İl Kongresi'nin yapılacağı Arena'ya önce başkan Ünal Aysal, yöneticiler Refik Arkan, Sedat Doğan, Ali Dürüst ve Abdurrahim Albayrak öğlen saatlerinde geldi ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı karşılayan ekipte yer aldılar. Teknik direktör Fatih Terim ise daha sonra Arena Stadı'nda yerini aldı.

EV SAHİBİ OLARAK KARŞILAYACAĞIZ
Gazetecilere bilgi veren Abdurrahim Albayrak, "Ev sahibi olarak Sayın Başbakan'ı girişte biz karşılayacağız. Hep beraber olacağız inşallah" dedi. Albayrak çimlerin zarar görmemesi için sahaya serilen örtüyü de çok beğendiğini dile getirerek, "Çok güzel düşünmüşler. Çok güzel olmuş" ifadesini kullandı... Ayrıca dün Arena'da sürpriz bir isim daha vardı.

BAŞBAKAN'A KUPA TEŞEKKÜRÜ
Sarı-kırmızılı kulübün eski başkanlarından Adnan Polat da dün Arena'da bulunanlar arasındaydı ve il kongresini izledi. Bu arada karşılama sırasında Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'ın, Kadıköy'de yaşanan kupa krizine el atan ve sarı-kırmızılı takımın kupası sahada kaldırmasında aktif rol oynayan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkürlerini sunduğu dile getirildi.

Etiketler Galatasaray
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN