Melo yuvadan uçuyor

Melo yuvadan uçuyor
Pazartesi 28.05.2012

Sao Paulo'nun teklifini geri çeviren sambacıya, Flamengo ve İnternacional de kanca attı. Melo'nun, eşinin de onayıyla Flamengo ile söz kestiği ileri sürüldü

Galatasaray'ın, Juventus'un istediği 13 milyon euro'luk bonservisini düşürebilmek için transferini ağırdan aldığı Felipe Melo, elden kaçmak üzere. Daha önce Sao Paulo'nun teklifini geri çevirerek, "Önceliğim Galatasaray" diyen Brezilyalı yıldıza, Flamengo ve İnternacional de kanca attı.
Ülkesinde tatilde olan Pitbull'un cumartesi akşamı, eşi Roberta ve iki oğlunun da yanında olduğu bir ortamda Flamengo'lu yöneticilerle görüştüğü belirtildi.

GALATASARAY'A AY SONUNA KADAR SÜRE!
Superesportes.com sitesi, Melo'nun Flamengo'nun teklifini prensipte kabul ettiğini iddia etti. Haberde, Brezilyalı futbolcuyu, İnternacional'in de istediği ancak eşi Roberta'nın Rio'da yaşamayı tercih etmesi nedeniyle Flamengo'ya daha sıcak baktığı vurgulandı. Cimbom'dan hâlâ haber bekleyen Melo'nun ay sonuna kadar gelişme olmazsa ülkesine döneceği belirtiliyor.

TÜRKİYE LİGİ BENİ DAHA OLGUNLAŞTIRDI
Melo, Brezilya'da katıldığı bir televizyon programında ise Süper Lig'in kendisini olgunlaştırdığını söyledi. Pitbull, "Herkes benim güçlü kişiliğimi bilir. Ama bu yıl her zamankinden daha fazla çalıştım. Türk Ligi benim daha olgun olmamı sağladı. Sadece birkaç sarı ve bir kırmızı kart gördüm. Brezilya Milli Takım'ında orta saha için birçok alternatif var. Ama şansımı az görmüyorum" ifadelerini kullandı.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN