Terminatör

Terminatör
Salı 29.05.2012

Şampiyonluk maçında ayağı çatlayan Elmander'inEURO2012'de oynama şansı belirdi. Viking haftaya topla çalışmalara başlayacak

EURO 2012'de İsveç Milli Takımı'nın kadrosunda yer alan Johan Elmander, G.Saray'ın şampiyonluğunun ardından en büyük rüyasının Ukrayna karşısında forma giyebilmek olduğunu söyledi. İsveç basınına açıklamalarda bulunan yıldız oyuncu, F.Bahçe ile oynanan şampiyonluk maçında yaşadığı sakatlığı atlatmaya başladığını ancak uzun vadede sorun yaşamamak için tedbirli olmak zorunda olduklarını dile getirdi.

BiSiKLETE BiNEREK GÜÇ TOPLUYOR
Henüz antrenmanlara başlamadığını ve spor salonunda bazı fiziksel çalışmalar yaptığını ifade eden Elmander, "Ben sadece kadroda bulunan bir isim olarak anılmak istemiyorum. Aksine takıma sürekli faydalı olmak için buradayım. Şu anda tedavim iyi gidiyor. Sürekli bisiklete binmek eğlenceli olmasa da bu da tedavinin parçası. Hedefim Ukrayna maçına kadar hazır hale gelmek. Uzmanlar 1 hafta sonra topla çalışmalara başlayabileceğimi söylüyor ancak acele etmek istemiyorum" dedi.

23 KİŞİLİK LİSTEYE GİRDİ
EURO 2012'de mücadele edecek İsveç'in 23 kişilik kadrosuna alınan Elmander'in F.Bahçe maçında ayağı çatlamış, 4-6 hafta sahalardan uzak kalacağı açıklanmıştı.

Etiketler Johan Elmander
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN