Nikah tazeledi

Nikah tazeledi
Perşembe 31.05.2012

Sarı-kırmızılı ekiple yeni başarılara yelken açan Terim, yarın başkan Aysal ve futbol şubesi ile bir araya gelip önümüzdeki sezonun planlarını yapacak

Galatasaray ile Fatih Terim arasındaki gönül bağı resmiyete döküldü. Şampiyonlukla sona eren sezonun ardından İtalya başta çeşitli takımlarla anılan tecrübeli hocanın, ne zaman imzayı atacağı merakla bekleniyordu. Bu konuda ilk açıklama başkan Ünal Aysal'dan gelirken, Aysal mali genel kurulda, "Ben burada olduğum sürece Fatih Terim bizimle olacak" açıklaması yapmıştı. Terim'in de onayını alan sarı-kırmızılı takım, opsiyonunun kullanıldığını Futbol Federasyonu'na bildirdi.

2 MİLYON EURO ALACAK
Buna göre Terim, 2013-14 sezonu sonuna kadar Galatasaray'ın başında olacak. Tecrübeli çalıştırıcının, yapılan toplantıda "Biz hep birlikte yola çıktık ve ilk zaferimize ulaştık. Ama bu bizim için son değil başlangıç..." dediği ve Avrupa'da yeni bir kupa kazanma sözü verdiği ifade edildi. Terim'in ayrıca daha önce olduğu gibi ücretinin konuşulmasını istemediği belirtilirken, Aysal'ın Terim'in alacağı parayı 2 milyon euro'ya çıkarmayı planladığı öğrenildi.

KALBİM SİZLERLE
Fatih Terim, 2. Lig play-off finalinde Fethiye ile karşılaşacak olan Adana Demir'e başarı dileklerinde bulundu. Terim gönderdiği mesajda, "Her ne kadar aranızda olamasam da kalbim sizlerle" diye konuştu.

Savaş ÇORLU

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN