Seni istiyorum

Seni istiyorum
Cuma 31.08.2012

Real Madrid başkanına Brezilyalı yıldızı kiralamak istediğini söyledi. Olumlu yanıt alan G.Saray başkanı, Kaka'nın babasıyla masaya oturacak

OK YAYDAN ÇIKTI
F.Bahçe'nin Şampiyonlar Ligi'nden elenmesiyle 10 milyon euro daha kasasına koyan Galatasaray, Kaka'nın transferine yeniden hız verdi. Bu sezon sarı-kırmızılı taraftarlara verdiği yıldız sözünü tutmak isteyen başkan Ünal Aysal dün somut bir adım attı ve Real Madrid Başkanı Filorentino Perez ile görüştü. Kura çekimi öncesi Monaco'da Perez ile bir araya gelen Aysal, Real'in gözden çıkardığı Kaka'yı kiralamak istediklerini resmen bildirdi.

TAFFAREL DEVREDE
Perez'den "Oyuncuyla anlaşırsanız neden olmasın" yanıtı alan Aysal'ın, Kaka'nın babası ve menajeri Babso ile bir araya geleceği ve transferi bitirmeye çalışacağı öğrenildi. Galatasaray'ın anlaşma sağlanırsa Kaka için Real Madrid'e 2.5 milyon euro ödeyeceği, oyuncunun da 9 milyon euro'luk maliyetinin yarısını karşılayacağı öğrenildi. Öte yandan Türkiye'ye çok sıcak bakmayan Kaka'yı ikna etmek için Taffarel de büyük çaba harcıyor.

Savaş ÇORLU

Etiketler Kaka
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN